• Ponuka práce
Slovak language English language
Vtip pre Vás
Rozpr·vky o Katke - 2 rozöÌrenÈ vydanie     Priaznivý ohlas detí a rodičov a skutočnosť, že prvé vydanie knižky "Rozprávky o Katke" nebolo a nie je možné zakúpiť, viedli autorov Janku Mišuchovú˙, Joža Jurka a Art pro fór s.r.o. k druhému doplnenému vydaniu.

    Oproti prvému je doplnené o tri nové Katkine dobrodružstvá a viac ako desiatku nových farebných kresieb. Rozpr·vky o Katke - 2 rozöÌrenÈ vydanie Katke sa pokazí píšťalka, ochorie a nakoniec sa stretne so strašidielkami. Toto vydanie je cca na 60 stranách s hrubým obalom.

Rozpr·vky o Katke - 2 rozöÌrenÈ vydanie     Knižka rozprávok je venovaná deťom. Rozprávkovou rečou pôsobí na vytvorenie vzťahu malých (aj veľkých) Košičanov (ale aj Nekošičanov) k Detskej železnici v Čermeli. Osobitnou formou propaguje atrakciu mesta Košíc aj mimo Košíc. Rozpr·vky o Katke - 2 rozöÌrenÈ vydanie "Rozprávky o Katke" sú prvým dielom z pripravovaného cyklu "Košické rozprávky ...".

    Knižka bude k dostaniu na Detskej železnice v Čermeli, v košickom Mestskom informačnom centre, v kníhkupectvách prípadne na iných dostupných miestach.
Objednať

Generálni partneri

Reklamní partneri
webdesign © bart.sk
Kalendár pre rok 2003Kalendár pre rok 2004Kalendár pre rok 2005Kalendár pre rok 2006