• Ponuka práce
Slovak language English language
Vtip pre Vás
Kalendr r. 2008 "Peniaze a Penei"
Kalend·r na rok 2008     Pre rok 2008 vybrali tvorcovia vždy aktuálnu tému peňaze. Kreslenými vtipmi sa tento raz predstavuje známy slovenský karikaturista Fero Bojničan. Kalendár je doplnený o štyri poviedky Jána Mičucha, s ktorým už tvorcovia spolupracovali na kalendári pre r. 2006.

Kalend·r na rok 2008     Stolový ilustrovaný kalendár nadväzuje na tradíciu a vizuálnu stránku predošlých. Kalendár má rozmery 250 mm x 125 mm.

    Má 3 časti. V prvej je každému mesiacu venovaný farebný kreslený vtip.

Kalend·r na rok 2008     Druhá časť, venovaná týždňom a dňom obsahuje slovenský zoznam mien a priestor pre poznámky ku dňom v týždni.

    Tretiu tvorí 12 mesačných prehľadov dní (mesiac predošlý, aktuálny a nasledujúci).

    Kalendár obsahuje kalendárium na r. 2008, 2009, telefónny adresár a poznámky. Kalendár je doplnený o 2 vložené rozkladacie listy s poviedkami.

Kalend·r na rok 2008     Na objednávku je možné doň vložiť osobitný list s potlačou o údajoch o objednávateľovi resp. zabezpečiť potlač stojana kalendára.

    Výborné kresby robia z kalendára malé umelecké dielko a atraktívny reprezentačný materiál prezentujúcim darcu a karate. Limitované vyrobené množstvo zaručuje výnimočnosť a exkluzivitu. Farebné Kalend·r na rok 2008 ilustrácie sú bez textu, čo spolu so slovenským a anglickým označením dní a mesiacov v roku vytvára predpoklad vhodného reprezentačného predmetu aj pre neslovensky hovoriaceho partnera.

    Kalendár "Peniaze a peneži ..." pre r. 2008 pre vydavateľa "Úsmev, šťastie, dobrá vec ..."n.f. produkčne a distribučne zabezpečuje Art pro fór, s.r.o.

Reklamní partneri

Mediálni partneri

webdesign © bart.sk
Kalendár pre rok 2003Kalendár pre rok 2004Kalendár pre rok 2005Kalendár pre rok 2006