• Ponuka práce
Slovak language English language
Vtip pre Vás
Kalendr r. 2007 "Karate"
Kalendár na rok 2007
      Stolový ilustrovaný kalendár"KARATE" pre r. 2007 nadväzuje na tradíciu predošlých. Ilustrácie Laca Csurmu odrážajú jeho výnimočné kresliarske umenie a súčasne vzťah Kalendár na rok 2007Kalendбr na rok 2007 a úctu ku karate, ktorému sa aktívne venoval a ktoré podstatne ovplyvnilo jeho život.

      Kalendár s rozmermi 250 mm x 125 mm má 3 časti. Má slovenské a anglické označenie dní a mesiacov v roku a je vhodný aj pre neslovensky hovoriace krajiny.
Titulka kalendбra na rok 2007
     V prvej je každému mesiacu je venovaný kreslený. Farebné ilustrácie sú bez textu, voľne nadväzujú a vyjadrujú myslený vývoj od začínajúceho karatistu (január) až po majstra (december). V polovicii kalendára je vložený rozkladací list s dvoma komiksovými kreslenými vtipmi. V polovicii kalendбra je vloћenэ rozkladacн list s dvoma komiksovэmi kreslenэmi vtipmi.

      Druhá časť obsahuje slovenský zoznam mien a priestor pre poznámky ku dňom v týždni.

     Tretiu časť tvorí 12 mesačných prehľadov dní (mesiac predošlý, aktuálny a nasledujúci). Kalendár obsahuje kalendárium na r. 2007, 2008, telefónny adresár a poznámky.

     Na objednávku je možné doň vložiť osobitný list s potlačou o údajoch o objednávateľovi resp. zabezpečiť potlač stojana kalendára.

     Výborné kresby robia z kalendára malé umelecké dielko a atraktívny reprezentačný materiál prezentujúcim darcu a karate. Limitované vyrobené množstvo zaručuje výnimočnosť a exkluzivitu.

Kalendár "KARATE" pre r. 2007 pre vydavateľa "Úsmev, šťastie, dobrá vec ..." n. f. produkčne a distribučne zabezpečuje Art pro fór, s.r.o.

Reklamní partneriMediálni partneri


webdesign © bart.sk
Kalendár pre rok 2003Kalendár pre rok 2004Kalendár pre rok 2005Kalendár pre rok 2006