• Offer of jobs
Slovak language English language
From calendar "Carate" for year 2007
Calendar for year 2006
Kalendár na rok 2006
      Stolový ilustrovaný kalendár pre r. 2006 nadväzuje na tradíciu a obľubu predošlých. Kreslené príbehy Laca Csurmu sa preplietajú s básničkami Jána Mičucha. Oboch spája spoločná téma "Zo života
č(s)lováčika ..."


Titulka kalendára na rok 2006 Úrivok z titulnej stránky kalendára na rok 2006

      Zachoval si praktické rozmery 250 mm x 125 mm a obľúbenú trojdielnu formu. Každému mesiacu je venovaný kreslený vtip v prvej časti. Druhá, pracovná časť poskytuje priestor pre poznámky k jednotlivým dňom v týždni. V tretej časti sa nachádzajú básničky o "č(s)lováčikovi" Mišovi a jeho osudoch. Táto časť je graficky doplnená o prehľad aktuálneho mesiaca. Kalendár dopĺňa kalendárium na r. 2006 a 2007, telefónny adresár a poznámky.

      Na objednávku je možné doň vložiť osobitný list s potlačou o údajoch o objednávateľovi resp. zabezpečiť potlač stojana kalendára.

      Výtvarno-poeticky zobrazené humorné príbehy "č(s)lováčika" Miša robia z kalendára malé umelecké dielko, ktoré je atraktívnym reprezentačným materiálom. Limitované množstvo zaručuje jeho výnimočnosť a exkluzivitu.


      Kalendár pre r. 2006 je v poradí už štvrtý, ktorý pre vydavateľa "Úsmev, šťastie, dobrá vec ..." produkčne a distribučne zabezpečuje Art pro fór, s.r.o. Časť výťažku z predaja putuje na účet vydavateľa na podporu jeho verejnoprospešnej činnosti.

PS: Ak ste darcom alebo sponzorom neinvestičného fondu "Úsmev, šťastie, dobrá vec ...", pošlite nám Vašu adresu, na ktorú Vám bezplatne zašleme kalendár kreslen0ho humoru na rok 2006.
webdesign © bart.sk
Kalendár pre rok 2003Kalendár pre rok 2004Kalendár pre rok 2005Kalendár pre rok 2006